Greek GSX-R forum
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_r10 
JIMK7
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_r10 
nasos-v
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_r10 
T.R.E
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_r10 
k8 600 kk
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_r10 
kostaskr6
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_r10 
κολτρέϊν
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_r10 
Leroy
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_r10 
ripper
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Poll_r10 

 

 Παραπονα μαστορια και βελτιωτες

Πήγαινε κάτω 
+36
Vortex
k8 600 kk
AggelosK8
ripper
lakou636
JIMK7
ghost
amorfotos
Painterz
Miou
panikas
Chrisk6
nktr
gat0s
lazaros-p
maikstain
Black Eagle
ZX14
gsxr77
zed660
giannisK6
GIXXERAKIAS
Aristosk8
FLASKAS
bonepeeler
maiandros9
T.R.E
busa respect
kostaskr6
kontos 750
boutser
NIKOS
poulitzer
ΓρηγόρηςΚ2
giannis_suzuki
frozen
40 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μαστόρια και βελτιωτές   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤρι 28 Ιαν 2014, 12:56

giannis_suzuki έγραψε:
THANKS ........................................


κοιτα να τα αγορασεις μονο απο αυτον......μην σου τα βαλει...γτ θα ειναι σαν παιζεις σε συριαλ....

στην θεση σου θα αγοραζα απο τον  APE που ειναι μια η αλλη σε τιμη και ειναι και επωνυνα....καλητερα να υποστηριξεις ενα μαγκα αμερικανο παρα ενα Ελληνα απατεωνα κλεφτη και ψευτη....
 beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤρι 28 Ιαν 2014, 14:00

γιατι ετσι??λιγο στο τηλ που μιλησαμε με ειπε πως μπορει και κανει και reprofile και αυτος και μ ειπε πως τωρα εφτιαξε ενα 6αρι 190 αλογα...

ΤΑ APE βγαινουν ενα 200αρι συν μεταφορικα....ο κυρ βλασης με ειπε 140...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤρι 28 Ιαν 2014, 14:19

giannis_suzuki έγραψε:
γιατι ετσι??λιγο στο τηλ που μιλησαμε με ειπε πως μπορει και κανει και reprofile και αυτος και μ ειπε πως τωρα εφτιαξε ενα 6αρι 190 αλογα...

ΤΑ APE βγαινουν ενα 200αρι συν μεταφορικα....ο κυρ βλασης με ειπε 140...


αγορινα μου θα μπλεξεις....εμενα δεν με νοιαζει...τα χρηματα δικα σου ειναι και εσυ χερεις ποσο τα πονας..εγω του εστειλα απο το ρ1 μου τουσ εκκεντροφορους μου για αυτην την δουλεια....κ υποτιθεται για να τους στειλει να φτιαχτουν αγγλια....γτ με ρωτησε που θα τους φτιαξω και του ειπα στο μπουμπη και μου λεει ασε τον μπουμπη το μαλακα θα τους στειλουμε στον αγγλο που ειναι γαματος....αποτελεσμα...πληρωσα 350 χωρις μεταφορικα και φτιαχτικε μονο ο εισαγωγησ στο μπουμπη....ο εξαγωγης ειναι ακομα μαμα...βεβαια ακρη δεν βγαζεις με τον τυπο....αποψη αγορινα πληρωσε κατι παραπανω κανε λιγο περισοτερο υπομονη αλλα θα εισαι σιγουρος τι γινεται με την καλη σου....ειναι πολλοι οι παθοντες εδω μεσα...ισως γραψουν κατι...οσο αφορα τα 190 αλογα μην μασας ειναι παραμυθια....190 δεν εφτασε του κρ6 που ειναι γνησιοι yioshi και εχει  κ συμπιεση ροικη...και το μηχανακι του γαμαει με 183 αν θυμαμαι καλα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤρι 28 Ιαν 2014, 14:23

εχεις πμ.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓρηγόρηςΚ2
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΓρηγόρηςΚ2


Άντρας Όνομα: : ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Τόπος : ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Hμερομηνία εγγραφής : 16/04/2012

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤρι 28 Ιαν 2014, 14:54

frozen έγραψε:
giannis_suzuki έγραψε:
γιατι ετσι??λιγο στο τηλ που μιλησαμε με ειπε πως μπορει και κανει και reprofile και αυτος και μ ειπε πως τωρα εφτιαξε ενα 6αρι 190 αλογα...

ΤΑ APE βγαινουν ενα 200αρι συν μεταφορικα....ο κυρ βλασης με ειπε 140...


αγορινα μου θα μπλεξεισ....εμενα δεν με νοιαζει...τα χρηματα δικα σου ειναι και εσυ χερεισ ποσο τα πονας..εγω του εστειλα απο το ρ1 μου τουσ εκκεντροφορουσ μου για αυτην την δουλεια....κ υποτιθεται για να τουσ στειλει να φτιαχτουν αγγλια....γτ με ρωτησε που θα τουσ φτιαξω και του ειπα στο μπουμπη και μου λεει ασε τον μπουμπη το μαλακα θα τουσ στειλουμε στον αγγλο που ειναι γαματος....αποτελεσμα...πληρωσα 350 χωρις μεταφορικα και φτιαχτικε μονο ο εισαγωγησ στο μπουμπη....ο εξαγωγησ ειναι ακομα μαμα...βεβαια ακρη δεν ωγαζεισ με τον τυπο....αποψη αγορινα πληρςσε κατι παραπανω κανε λιγο περισοτερο υπομονη αλλα θα εισαι σιγουροσ τι γινεται με την καλη σου....ειναι πολλοι οι παθοντεσ εδω μεσα...ισωσ γραψουν κατι...οσο αφορα ττα 190 αλογα μην μασας ειναι παραμυθια....190 δεν εφτασε του κρ6 που ειναι γνησιοι yioshi και εχει  κ συμπιεση ροικη...και το μηχανακι του γαμαει με 183 αν θυμαμαι καλα....
FROZEN πες και σε ποσες μερες πηγαν και ηρθαν αγγλια γιατι μονο χαλκιδα αθηνα μπορουσαν να κανουν τοσες μερες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤρι 28 Ιαν 2014, 15:30

ΓρηγόρηςΚ2 έγραψε:
frozen έγραψε:
giannis_suzuki έγραψε:
γιατι ετσι??λιγο στο τηλ που μιλησαμε με ειπε πως μπορει και κανει και reprofile και αυτος και μ ειπε πως τωρα εφτιαξε ενα 6αρι 190 αλογα...

ΤΑ APE βγαινουν ενα 200αρι συν μεταφορικα....ο κυρ βλασης με ειπε 140...


αγορινα μου θα μπλεξεισ....εμενα δεν με νοιαζει...τα χρηματα δικα σου ειναι και εσυ χερεισ ποσο τα πονας..εγω του εστειλα απο το ρ1 μου τουσ εκκεντροφορουσ μου για αυτην την δουλεια....κ υποτιθεται για να τουσ στειλει να φτιαχτουν αγγλια....γτ με ρωτησε που θα τουσ φτιαξω και του ειπα στο μπουμπη και μου λεει ασε τον μπουμπη το μαλακα θα τουσ στειλουμε στον αγγλο που ειναι γαματος....αποτελεσμα...πληρωσα 350 χωρις μεταφορικα και φτιαχτικε μονο ο εισαγωγησ στο μπουμπη....ο εξαγωγησ ειναι ακομα μαμα...βεβαια ακρη δεν ωγαζεισ με τον τυπο....αποψη αγορινα πληρςσε κατι παραπανω κανε λιγο περισοτερο υπομονη αλλα θα εισαι σιγουροσ τι γινεται με την καλη σου....ειναι πολλοι οι παθοντεσ εδω μεσα...ισωσ γραψουν κατι...οσο αφορα ττα 190 αλογα μην μασας ειναι παραμυθια....190 δεν εφτασε του κρ6 που ειναι γνησιοι yioshi και εχει  κ συμπιεση ροικη...και το μηχανακι του γαμαει με 183 αν θυμαμαι καλα....
FROZEN πες και σε ποσες μερες πηγαν και ηρθαν αγγλια γιατι μονο  χαλκιδα αθηνα μπορουσαν να  κανουν τοσες μερες


A ναι ξεχασα μεσα σε 5 μερεσ ηταν πισω.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤρι 28 Ιαν 2014, 16:47

190 αλογα.....????????...τι εκανε ο πουστησ παλι?...copy paste την δυναμομετρηση του ΤΡΕ? mal@kies mal@kies mal@kies mal@kies mal@kies mal@kies mal@kies mal@kies 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
poulitzer
Full gixxer
Full gixxer
poulitzer


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1123
Αγωνιζόμενος : ΜΑ ΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ...ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/01/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤρι 28 Ιαν 2014, 22:20

frozen έγραψε:
giannis_suzuki έγραψε:
THANKS ........................................


κοιτα να τα αγορασεις μονο απο αυτον......μην σου τα βαλει...γτ θα ειναι σαν παιζεις σε συριαλ....

στην θεση σου θα αγοραζα απο τον  APE που ειναι μια η αλλη σε τιμη και ειναι και επωνυνα....καλητερα να υποστηριξεις ενα μαγκα αμερικανο παρα ενα Ελληνα απατεωνα κλεφτη και ψευτη....
 beer 
μαζι σου νικολα..και εγω παθων ειμαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
poulitzer
Full gixxer
Full gixxer
poulitzer


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1123
Αγωνιζόμενος : ΜΑ ΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ...ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/01/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤρι 28 Ιαν 2014, 22:21

frozen έγραψε:
giannis_suzuki έγραψε:
γιατι ετσι??λιγο στο τηλ που μιλησαμε με ειπε πως μπορει και κανει και reprofile και αυτος και μ ειπε πως τωρα εφτιαξε ενα 6αρι 190 αλογα...

ΤΑ APE βγαινουν ενα 200αρι συν μεταφορικα....ο κυρ βλασης με ειπε 140...


αγορινα μου θα μπλεξεισ....εμενα δεν με νοιαζει...τα χρηματα δικα σου ειναι και εσυ χερεισ ποσο τα πονας..εγω του εστειλα απο το ρ1 μου τουσ εκκεντροφορουσ μου για αυτην την δουλεια....κ υποτιθεται για να τουσ στειλει να φτιαχτουν αγγλια....γτ με ρωτησε που θα τουσ φτιαξω και του ειπα στο μπουμπη και μου λεει ασε τον μπουμπη το μαλακα θα τουσ στειλουμε στον αγγλο που ειναι γαματος....αποτελεσμα...πληρωσα 350 χωρις μεταφορικα και φτιαχτικε μονο ο εισαγωγησ στο μπουμπη....ο εξαγωγησ ειναι ακομα μαμα...βεβαια ακρη δεν ωγαζεισ με τον τυπο....αποψη αγορινα πληρςσε κατι παραπανω κανε λιγο περισοτερο υπομονη αλλα θα εισαι σιγουροσ τι γινεται με την καλη σου....ειναι πολλοι οι παθοντεσ εδω μεσα...ισωσ γραψουν κατι...οσο αφορα ττα 190 αλογα μην μασας ειναι παραμυθια....190 δεν εφτασε του κρ6 που ειναι γνησιοι yioshi και εχει  κ συμπιεση ροικη...και το μηχανακι του γαμαει με 183 αν θυμαμαι καλα....
μονο τα δικα μας δεν ηξερε να φτιαξει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
poulitzer
Full gixxer
Full gixxer
poulitzer


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1123
Αγωνιζόμενος : ΜΑ ΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ...ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/01/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤρι 28 Ιαν 2014, 22:26

να προσεχεις εκει που θα πας να ρυθμισεις βαλβιδες γιατι χανονται τα αλογα.
εγω εχασα 20...
και οι εκκεντροφοροι σου δεν ειναι yoshi...συγνωμη ειναι boubis παντρεμα yoshi με piper..
οπως και να εχει να το χαιρεσαι...!!!
ααα σορρυ και ειναι οι δικοι μου απο το κ8 για να το τελειωνει το δικο σου γρηγορα και επειδη εκανε μαλακια γιατι εσενα εχει αλλου το pin και τους εφτιαξε εμενα μου εβαλε 2 εισαγωγης φτιαγμενους γιατι "εχασε" τον εξαγωγης....
αυτος ειναι ο μαστορας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NIKOS
Normal gixxer
Normal gixxer
NIKOS


Άντρας Τόπος : ΠΟΛΥΓΩΝΟ_ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 142
Αγωνιζόμενος : TA ΒΡΑΔΙΑ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤρι 28 Ιαν 2014, 23:46

Τι έγινε ρε παιδιά εκεί που πινατε όλοι νερό στο όνομα του τώρα τον βρίζετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤρι 28 Ιαν 2014, 23:54

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες αύριο θα πέσει τηλέφωνο και αν δεν γίνουν αυτα που πληρώθηκαν θα πέσουν και μπουνιές . Εσυ αφού το ήξερες γιατί δεν είπες τίποτα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤετ 29 Ιαν 2014, 00:35

Κουκλάκι το μωρό... Να το χαίρεσαι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤετ 29 Ιαν 2014, 03:23

παιδια καλο θα ειναι οτι λετε να το ξερετε.
δεν μιλουσε για το δικο μου ειναι ενα κ6 απο την κω η την ροδο δεν θυμαμε κ φοραει κ πιστονια.
το δικο μου εβγαλε 181.7 χωρις να εχει ρυθμηστη
αφου ρυθμησαμε με τον νικο κ ειδαμε οτι το μηχανακι δουλευει δεν εχει παει δυναμομετρο
θα παει σε λιγο καιρο για ρυθμηση στις βαλβιδες κ θα σας πω.
μην λασπολογειτε αν δεν ξερετε γιατι δεν ειναι σωστο.
εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα με τον μαστορα κ το μηχανακι μου ειναι μια χαρα 
καποιοι το εχουν δει κ στον δρομο κ ξερουν τι λεω  Smile 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
busa respect
Adv. gixxer
Adv. gixxer
busa respect


Άντρας Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Αριθμός μηνυμάτων : 667
Αγωνιζόμενος : (ΠΡΩΗΝ / ΚΑΡΤ)
Hμερομηνία εγγραφής : 11/04/2009

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤετ 29 Ιαν 2014, 08:51

Καταρχήν δεν τον έχουν φτυσει όλοι ... Προσωπικα γνωρίζω πολυ ψαγμενους μηχανοβιους (εκτός φόρουμ) που εδώ και χρόνια συνεργάζονται με τον κο Δημου άψογα .... Το αν χάλασε ο μάστορας τώρα δε το γνωρίζω αλλα επειδη στα 46 μου έχω δει πολλα ... Προτιμώ να κρατάω μικρό καλάθι και να μην επειρεαζομαι έτσι εύκολα ... Σε κάθε περίπτωση πάντως αυτή η τόσο χύμα επίθεση πιο πολυ μου "δείχνει" προσωπική κόντρα , παρά κάτι άλλο, ... Πρόσωπα και πράγματα ΔΕΝ γνωρίζω αλλα αυτή ειναι η αίσθηση μου ,

Ειναι σίγουρο οτι στην Ελλάδα υπάρχει μεγάλο χαλί με τους μηχανικούς ... ΑΛΛΑ άλλο τόσο και μεγαλύτερο έχουν και οι πελάτες πολλές φορές .... Οπότε ...

Δημόσια τέτοια διαπόμπευση θα δεχομουν ΜΟΝΟ με αποδείξεις (πραγματογνωμοσυνη -διαπίστωση-αποζημίωση-και ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ.!!!!) , τα υπόλοιπα ειναι απλα για το καφενείο η για συζήτηση στον Καφε ...

Τέλος θα πρέπει να πω οτι ΔΕΝ ΕΊΜΑΙ πελάτης του κου Δημου , και θα ξεκινήσει στο επόμενο up grade της μηχανής μου , να δουλεύει μαζί μου , μετά την αναχώρηση του πρώην μηχανικού μου απο την ΑΘηνα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓρηγόρηςΚ2
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΓρηγόρηςΚ2


Άντρας Όνομα: : ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Τόπος : ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Hμερομηνία εγγραφής : 16/04/2012

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤετ 29 Ιαν 2014, 09:39

kostaskr6 έγραψε:
παιδια καλο θα ειναι οτι λετε να το ξερετε.
δεν μιλουσε για το δικο μου ειναι ενα κ6 απο την κω η την ροδο δεν θυμαμε κ φοραει κ πιστονια.
το δικο μου εβγαλε 181.7 χωρις να εχει ρυθμηστη
αφου ρυθμησαμε με τον νικο κ ειδαμε οτι το μηχανακι δουλευει δεν εχει παει δυναμομετρο
θα παει σε λιγο καιρο για ρυθμηση στις βαλβιδες κ θα σας πω.
μην λασπολογειτε αν δεν ξερετε γιατι δεν ειναι σωστο.
εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα με τον μαστορα κ το μηχανακι μου ειναι μια χαρα 
καποιοι το εχουν δει κ στον δρομο κ ξερουν τι λεω  Smile 
Κωστα θα σου πω εγω για το δηκο μου Κ7 που εβαλα ολο το πακετο της yoshimoura  και μετα απο ενα χρονο που ειχει το μηχανακι εκει το αποτελεσμα ηταν ελα παρ το δεν δουλευει και ηθελε να ρηξη τη ευθυνη αλου αλλα δεν τον περασε.Το μηχανακι το εφτιξε αυτος απο την αρχι.Αμα ειναι ειναι ετσι ο επαγγελματισμος πες και μενα να ξερω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤετ 29 Ιαν 2014, 11:01

boutser έγραψε:
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες αύριο θα πέσει τηλέφωνο και αν δεν γίνουν αυτα που πληρώθηκαν θα πέσουν και μπουνιές . Εσυ αφού το ήξερες γιατί δεν είπες τίποτα?


οταν ειναι να πασ για μπουνιεσ παρε με τηλεφωνο να ερθω κι εγω...να τισ ριξουμε μαζι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤετ 29 Ιαν 2014, 11:07

εσυ μαλακα boutser με τηλ οταν μπορεις...να σου πω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤετ 29 Ιαν 2014, 11:08

Πριν πάτε πάρτε τηλέφωνο να λείπει ο Χρήστος μην τις φάτε και οι δύο...

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤετ 29 Ιαν 2014, 11:11

poulitzer έγραψε:
να προσεχεις εκει που θα πας να ρυθμισεις βαλβιδες γιατι χανονται τα αλογα.
εγω εχασα 20...
και οι εκκεντροφοροι σου δεν ειναι yoshi...συγνωμη ειναι boubis παντρεμα yoshi με piper..
οπως και να εχει να το χαιρεσαι...!!!
ααα σορρυ και ειναι οι δικοι μου απο το κ8 για να το τελειωνει το δικο σου γρηγορα και επειδη εκανε μαλακια γιατι εσενα εχει αλλου το pin και τους εφτιαξε εμενα μου εβαλε 2 εισαγωγης φτιαγμενους γιατι "εχασε" τον εξαγωγης....
αυτος ειναι ο μαστορας...

απατεωνιες για να του μεινουν περισσοτερα χρηματα στην τσεπη...ξερεισ τι θα σου πει κωστα...δεν μπορς να σου πω τιποτα ειναι μυστικα τησ δουλειασ μου....ειναι προφιλ δικα μου που τα εχω πληρςσει και διαφορεσ πιπεσ....αφου πηρεσ ολοκληρο το μηχανακι σου απο εκει τυχεροσ εισαι...σε καποιους αλλοθ δεν εδινε καν τα πραγματα τουσ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤετ 29 Ιαν 2014, 12:08

T.R.E έγραψε:
Πριν πάτε πάρτε τηλέφωνο να λείπει ο Χρήστος μην τις φάτε και οι δύο...
Ναι καλά λες γιατί είμαστε και φλορακια εγώ και Νίκος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maiandros9
Normal gixxer
Normal gixxer
maiandros9


Άντρας Όνομα: : Λευτέρης
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 298
Hμερομηνία εγγραφής : 14/01/2014

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤετ 29 Ιαν 2014, 12:11

boutser έγραψε:
T.R.E έγραψε:
Πριν πάτε πάρτε τηλέφωνο να λείπει ο Χρήστος μην τις φάτε και οι δύο...
Ναι καλά λες γιατί είμαστε και φλορακια εγώ και Νίκος.
Έλα και εγώ μέσα κρατήστε μια θέση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μαστόρια και βελτιωτές...   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤετ 29 Ιαν 2014, 12:28

Για πειτε ρε σεις τις αποψεις σας και οτι αλλο παθατε απο μαστορους εδω μεσα.
Επωνυμα ή ανωνυμα.
Το προβλημα ειναι πως αν πεις το ονομα ανοιχτα, μπορει να φας και μια μηνυση στο κεφαλι απο το πουθενα.
Κι εγω θα ηθελα να κατηγορησω ανοιχτα αλλα επειδη δε μπορω να το αποδειξω, θα μεινει ανωνυμο το συνεργειο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FLASKAS
Normal gixxer
Normal gixxer
FLASKAS


Άντρας Τόπος : λεωνιδιο αρκαδιας
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Αγωνιζόμενος : στο Λ.Τ.Τ
Hμερομηνία εγγραφής : 14/10/2013

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤετ 29 Ιαν 2014, 12:34

bonepeeler έγραψε:
Για πειτε ρε σεις τις αποψεις σας και οτι αλλο παθατε απο μαστορους εδω μεσα.
Επωνυμα ή ανωνυμα.
Το προβλημα ειναι πως αν πεις το ονομα ανοιχτα, μπορει να φας και μια μηνυση στο κεφαλι απο το πουθενα.
Κι εγω θα ηθελα να κατηγορησω ανοιχτα αλλα επειδη δε μπορω να το αποδειξω, θα μεινει ανωνυμο το συνεργειο.

εσένα τα χάλια σου τα ξέρουνε και οι πέτρες  lol! 

εγώ θέλω το όνομα αυτουνού που σου έβαλε τα λαμπάκια να του κάνω εγώ μήνυση  tralala 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.sitarimeli.4ty.gr/
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες EmptyΤετ 29 Ιαν 2014, 12:51

T.R.E έγραψε:
Πριν πάτε πάρτε τηλέφωνο να λείπει ο Χρήστος μην τις φάτε και οι δύο...


xaxaxaxxaxaxaxaxaxax.......εισαι θεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.................ΠΡΟΣΚΥΝΑΩ..................... xaxa xaxa xaxa xaxa 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 8Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com