Greek GSX-R forum
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_r10 
JIMK7
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_r10 
nasos-v
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_r10 
T.R.E
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_r10 
k8 600 kk
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_r10 
kostaskr6
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_r10 
κολτρέϊν
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_r10 
Leroy
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_r10 
ripper
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Poll_r10 

 

 Παραπονα μαστορια και βελτιωτες

Πήγαινε κάτω 
+36
Vortex
k8 600 kk
AggelosK8
ripper
lakou636
JIMK7
ghost
amorfotos
Painterz
Miou
panikas
Chrisk6
nktr
gat0s
lazaros-p
maikstain
Black Eagle
ZX14
gsxr77
zed660
giannisK6
GIXXERAKIAS
Aristosk8
FLASKAS
bonepeeler
maiandros9
T.R.E
busa respect
kostaskr6
kontos 750
boutser
NIKOS
poulitzer
ΓρηγόρηςΚ2
giannis_suzuki
frozen
40 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 31 Ιαν 2014, 22:38

Προσωπικα διαφωνω με την κενη βαθμολογια.
Γεγονοτα χωρις χαρακτηρισμους πιστευω πως ειναι το καλυτερο.
Βεβαια αν εχεις φαει μεγαλη πικρα δε γινεται να γινει γραψιμο χωρις τον παραμικρο χαρακτηρισμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 31 Ιαν 2014, 23:05

Δεν χρειάζονται χαρακτηρισμοι.... Ειμαστε μεγάλα αγορια και μπορούμε να κρίνουμε. Με απλα λογια οπως εγραψε και ο κωστας. Πήγα εκει.... εκανα αυτο..... και ολα οκ ή εγινε η εξής μ@@@ια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
poulitzer
Full gixxer
Full gixxer
poulitzer


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1123
Αγωνιζόμενος : ΜΑ ΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ...ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/01/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 31 Ιαν 2014, 23:13

εγω στο βλασση θα εβαζα ενα -8...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 01 Φεβ 2014, 11:17

poulitzer έγραψε:
εγω στο βλασση θα εβαζα ενα -8...

πες ομως και τα γεγονοτα ....  diabase 

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓρηγόρηςΚ2
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΓρηγόρηςΚ2


Άντρας Όνομα: : ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Τόπος : ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Hμερομηνία εγγραφής : 16/04/2012

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 01 Φεβ 2014, 12:03

Miou έγραψε:
poulitzer έγραψε:
εγω στο βλασση θα εβαζα ενα -8...

πες ομως και τα γεγονοτα ....  diabase 
Τεχει πει σελιδα 3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 01 Φεβ 2014, 12:27

ΓρηγόρηςΚ2 έγραψε:
Miou έγραψε:
poulitzer έγραψε:
εγω στο βλασση θα εβαζα ενα -8...

πες ομως και τα γεγονοτα ....  diabase 
Τεχει πει σελιδα 3

νομιζα οτι ειναι και αλλα  Smile 

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓρηγόρηςΚ2
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΓρηγόρηςΚ2


Άντρας Όνομα: : ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Τόπος : ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Hμερομηνία εγγραφής : 16/04/2012

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 01 Φεβ 2014, 12:34

Miou έγραψε:
ΓρηγόρηςΚ2 έγραψε:
Miou έγραψε:
poulitzer έγραψε:
εγω στο βλασση θα εβαζα ενα -8...

πες ομως και τα γεγονοτα ....  diabase 
Τεχει πει σελιδα 3

νομιζα οτι ειναι και αλλα  Smile 
Ειμαι σιγουρος οτι ειναι αλλα θα βαριετε να τα γραψι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 01 Φεβ 2014, 16:54

Για μένα το σωστό αφού γίνει η αξιολόγηση στους μάστορες - συνεργεία -λαστιχάδικα με αριθμούς, καλό είναι να περιγράφεται και για ποιο λόγο είναι αυτή η βαθμολογία είτε υψηλή είτε χαμηλή. Δεν είναι ανάγκη να γίνονται χαρακτηρισμοί και προσωπικές επιθέσεις. Αφού θα υπάρχει η αξιολόγηση με την αιτιολογία, πιστεύω πως αυτό είναι η καλύτερη διαφήμιση/δυσφήμιση για ένα μάστορα. Και εμείς με τη σειρά μας μπορούμε, χωρίς να τη πατήσουμε, να βγάλουμε τα συμπεράσματά μας για το αν θα πηγαίναμε το μηχανάκι μας εκεί. So simple Wink 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
poulitzer
Full gixxer
Full gixxer
poulitzer


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1123
Αγωνιζόμενος : ΜΑ ΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ...ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/01/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 01 Φεβ 2014, 20:43

θες και αλλα ρε συ miou...????
στο 2013 δεν ειχα μηχανακι ΑΠΛΑ...και ουτε ακομα εχω καλα καλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓρηγόρηςΚ2
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΓρηγόρηςΚ2


Άντρας Όνομα: : ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Τόπος : ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Hμερομηνία εγγραφής : 16/04/2012

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 01 Φεβ 2014, 21:23

busa respect έγραψε:
ΓρηγόρηΚ2 , ισως να μην γινομαι κατανοητος , δεν πειραζει , ετσι και αλλιως μια ιδεα εριξα ,

οσο για την πιθανη σου βαθμολογια (αν εβαζες) και ας πουμε οτι του εβαζες 0 , αυτο που εγω και νομιζω οποιοσδηποτε αλλος θα καταλαβαινει ειναι οτι ο συγκεκριμενος ειναι για να μην περνας ουτε απεξω , δεν εχει σημασια (δηλ εχει αλλα θελω να πω δεν αλλαζει κατι) τοσο αν σου εκλεψε χρηματα σου εσπασε το μοτερ η γενικα οτι σου κατεστρεψε το μηχανακι , σημασια εχει οτι με την βαθμολογια στην ουσια περνας ΕΣΥ το μυνημα που θες , δηλ οτι ο συγκεκριμενος δεν κανει ουτε για μαγειρας στο στρατο.....
Και εγω σου λεω οτι αν εβαζα σκετο 0 χωρις να πω τι επαθα για ποιο πραγμα θα εβγεζες συμπερασμα. Και τα μυνηματα τα περνας μονο οταν λες τα γεγονοτα οπως εχουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓρηγόρηςΚ2
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΓρηγόρηςΚ2


Άντρας Όνομα: : ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Τόπος : ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Hμερομηνία εγγραφής : 16/04/2012

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 01 Φεβ 2014, 21:30

Black Eagle έγραψε:
Για μένα το σωστό αφού γίνει η αξιολόγηση στους μάστορες - συνεργεία -λαστιχάδικα με αριθμούς, καλό είναι να περιγράφεται και για ποιο λόγο είναι αυτή η βαθμολογία είτε υψηλή είτε χαμηλή. Δεν είναι ανάγκη να γίνονται χαρακτηρισμοί και προσωπικές επιθέσεις. Αφού θα υπάρχει η αξιολόγηση με την αιτιολογία, πιστεύω πως αυτό είναι η καλύτερη διαφήμιση/δυσφήμιση για ένα μάστορα. Και εμείς με τη σειρά μας μπορούμε, χωρίς να τη πατήσουμε, να βγάλουμε τα συμπεράσματά μας για το αν θα πηγαίναμε το μηχανάκι μας εκεί. So simple Wink 
Νικο αν θυμαμε καλα της συζητησεις (μπορει να κανω και λαθος)ο καθ ενας εγραψε τη επαθε και που δεν νομιζο αυτο να εναι προσωπικη επιθεση.Μπορει στο ιδιο μαγαζι αλλο μηχανακι να γινει και αλλο να μη γινει πως θα γινει αξιολογηση?Το θεμα ειναι να μην τη πατασεις.Εγω τα δικα μου συμπερασματα τα εβγαλα αλλα με χαλασε και η ολοι συμπεριφορα του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 01 Φεβ 2014, 22:35

Εγω προσωπικα πριν αρκετα χρονια οταν ειχα αγορασει το gilera rk 50  και ηταν ακομα στην εγγυηση γλυτωσα καλα πεσιματα απο τυχη μετα απο 2 συμβαντα που μου συνεβησαν  μετα που πηρα το μηχανακι απο το εξουσιοδοτημενο συνεργιο που το ειχα παει για σερβις. Το πρωτο ηταν περιπου 50 μετρα απο το συνεργειο. Αρχισε να γλυσταρει ο πισω τροχος και να κανει πατιλικια και μου διπλωσε. Δεν ειχαν σφιξει την βιδα στο καρτερ για τα λαδια και μου εφυγαν στον δρομο. Τα λαδια πεφτανε ακριβως μπροστα απο τον πισω τροχο .Ευτυχως εκει ειναι περιεργα τα στενακια και δεν μπορεις να τρεξεις. Το πηγα πισω σπρωχνοντας. Μου ζητησαν συγνωμη και ξαναβαλανε λαδια. Το δευτερο εγινε μετα απο 20 λεπτα περιπου στην συγγρου. Κολησε το μοτερ με καμια 70 χλμ και ευτυχως ειχα αγιο και δεν επεσα. Τους πηρα τηλεφωνο να ερθω να το παρουν(διαθεταν και αυτοκινητο με καροτσα για να μεταφερουν τα μηχανακια των πελατων αν ειχαν μεινει και δεν μπορουσαν να τα φερουν)αλλα δεν ηρθαν να με παρουν και ηρθε ο πατερας με το φορτηγακι που ειχαμε τοτε. Τους το πηγαμε και αρχισανε τις μαλ@κιες. Οτι εγω εκανα βλακια και πολλα αλλα. Ειχανε κανει βλακεια με το σωληνακι της αντλιας λαδιου και κοπηκε. Δεν ξαναπατησα. Ουτε και ο πατερας μου ξαναπηγε το μηχανακι του εκει. Πηγα αλλου και το εφτιαξα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΚυρ 02 Φεβ 2014, 03:16

maikstain έγραψε:
T.R.E έγραψε:
maikstain έγραψε:
να πω και εγω την ιστορια μου......24 χιλιαδες χιλιομετρα παω το μηχανακη για βαλβιδες,μπουζι κτλ.μαστορα ποσα θες τοσα μου λεει και το παιρνεις αυριο.οκ φιαχτο.παω την επομενη μερα τον πληρωνω χωρις παζαρια  και φευγω.ερχεται η βολτα στην εθνικη,πανω απο τις 4.000σαλ αναβει το fi.παθαινω το 1 εκγεφαλικο.σταματαω το σβηνω και το ξανα βαζω μπρος οκ κομπλε(τυχαιο λεω)4.000 σαλ παλι fi. Mad 
παω απο εκει την επομενη μερα,μαστορα τι εγινε τι εκανες το κ το γινεται.(μπα αποκλειεται)μου λεει.τα παιρνω στο κρανιο και φευγω.παω σε ενα αλλο συνεργειο του  λεω αναβει το fi Νο 24-25-26-27 αν θυμαμαι καλα.το εψαχνε 2 μερες και μετα πολλα βρηκε οτι ειχε χρονισει λαθος τους εκκεντροφορους.με ομορφο τροπο παω στον 1 μαστορα κ του λεω εκανες χοντρομαλακια αυτο κ αυτο εκανες (αποκλειεται)παλι μου κανει. neura 

εισαι τυχερος που δεν βαρεσε,να ξερεις απο εδω και περα θα σε δυσφημω παντου....(και γιαυτο το λεω και εδω)ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΥΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ  και ειναι στην λαμπρακη χαμηλα κοντα...



Kάτι παρέλειψες ενδιάμεσα
α ναι ξεχασα,εκτος απο μενα ταλαιπωρισα και εσενα  Laughing


κ αλλον ξεχασες αλλα τελος παντων εισαι φιλαρακι τι να σε κανω  geek 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΚυρ 02 Φεβ 2014, 09:49

poulitzer έγραψε:

δεν δεχτηκε ευθυνες ποτε και ουτε προκειται.
το αποτελεσμα ειναι να κακολογει αλλον οτι μου το "εκαψε" λεει με το προγραμμα για αυτο ειναι το μηχανακι ετσι οχι μονο το δικο μου αλλα και του γρηγορη.

και εμενα αυτα μου ειπε για την περιπτωση σου. και οτι θες ελατιρια στα πιστονια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓρηγόρηςΚ2
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΓρηγόρηςΚ2


Άντρας Όνομα: : ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Τόπος : ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Hμερομηνία εγγραφής : 16/04/2012

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΚυρ 02 Φεβ 2014, 10:50

boutser έγραψε:
poulitzer έγραψε:

δεν δεχτηκε ευθυνες ποτε και ουτε προκειται.
το αποτελεσμα ειναι να κακολογει αλλον οτι μου το "εκαψε" λεει με το προγραμμα για αυτο ειναι το μηχανακι ετσι οχι μονο το δικο μου αλλα και του γρηγορη.

και εμενα αυτα μου ειπε για την περιπτωση σου. και οτι θες ελατιρια στα πιστονια!!
Γι αυτο και εσει κωστα προσεχε με τους εκκεντοφορους γιατι ο γιαννης για να το λεει κατι θα ξερει. Και το ξερει γιατι για να φτιαξει το δικο σου παρατησε τα δικα μας οποτε κρατα καμια πατινι και ασε τι σου λεει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΚυρ 02 Φεβ 2014, 13:05

αυτο εννοειται  ssss 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΚυρ 02 Φεβ 2014, 15:30

poulitzer έγραψε:
εγω στο βλασση θα εβαζα ενα -8...




xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa ...ελα ρε θεε.....με χαμηλοτερη βαθμολογια το -4.....χαχαχαχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
poulitzer
Full gixxer
Full gixxer
poulitzer


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1123
Αγωνιζόμενος : ΜΑ ΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ...ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/01/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΚυρ 02 Φεβ 2014, 22:09

boutser έγραψε:
poulitzer έγραψε:

δεν δεχτηκε ευθυνες ποτε και ουτε προκειται.
το αποτελεσμα ειναι να κακολογει αλλον οτι μου το "εκαψε" λεει με το προγραμμα για αυτο ειναι το μηχανακι ετσι οχι μονο το δικο μου αλλα και του γρηγορη.

και εμενα αυτα μου ειπε για την περιπτωση σου. και οτι θες ελατιρια στα πιστονια!!
ναι ξαφνικα απο μια βπλτα που εκανα θελω ελατηρια...χορτασαμε ψεματα και δεν θα μαθουμε ποτε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΔευ 03 Φεβ 2014, 08:08

Δεν μπορω να συμφωνησω απολυτα με την βαθμολογια της εξυπηρετησης ή της παροχης υπηρεσιων απο τον καθε μαστορα διοτι θελωντας και μη πολλοι θα αναρωτηθουν για τον καθενα γιατι μπηκε αυτος ο βαθμος αρα θα δικαιολογηθει καποια στιγμη αυτη η βαθμολογια.
Αν ειναι ετσι μονο με βαθμο απο το 1εως το 10 βαζω 10 στον Προιμαδη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΔευ 03 Φεβ 2014, 10:29

Σήμερα, μετά από τόσους μήνες είδα και κάτι ακόμη.
Το πίσω λάστιχο έχει διαφορετικό προφίλ από αυτό που είχα παραγγείλει.
Ωραία πράματα.
Μέχρι και τα πιό απλά πρέπει να κοιτάω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΔευ 03 Φεβ 2014, 13:24

ΓρηγόρηςΚ2 έγραψε:
Black Eagle έγραψε:
Για μένα το σωστό αφού γίνει η αξιολόγηση στους μάστορες - συνεργεία -λαστιχάδικα με αριθμούς, καλό είναι να περιγράφεται και για ποιο λόγο είναι αυτή η βαθμολογία είτε υψηλή είτε χαμηλή. Δεν είναι ανάγκη να γίνονται χαρακτηρισμοί και προσωπικές επιθέσεις. Αφού θα υπάρχει η αξιολόγηση με την αιτιολογία, πιστεύω πως αυτό είναι η καλύτερη διαφήμιση/δυσφήμιση για ένα μάστορα. Και εμείς με τη σειρά μας μπορούμε, χωρίς να τη πατήσουμε, να βγάλουμε τα συμπεράσματά μας για το αν θα πηγαίναμε το μηχανάκι μας εκεί. So simple Wink 
Νικο αν θυμαμε καλα της συζητησεις (μπορει να κανω και λαθος)ο καθ ενας εγραψε τη επαθε και που δεν νομιζο αυτο να εναι προσωπικη επιθεση.Μπορει στο ιδιο μαγαζι αλλο μηχανακι να γινει και αλλο να μη γινει πως θα γινει αξιολογηση?Το θεμα ειναι να μην τη πατασεις.Εγω τα δικα μου συμπερασματα τα εβγαλα αλλα με χαλασε και η ολοι συμπεριφορα του

Δεν λέω κάτι διαφορετικό και πολύ σωστά έγραψαν όσοι έγραψαν τι έπαθαν. Αν μαζευτούν οι ψήφοι με τις περιγραφές όπως έκανες και εσύ θα δεις ότι θα υπάρχει μια πιο σαφή εικόνα, αφού αν ένα συνεργείο δεν είναι καλό θα έχει περισσότερες αρνητικές ψήφους και από αυτά που θα γράφονται από τη πλειοψηφία για το συγκεκριμένο θα είναι αρνητικά/θετικά. Όσο για τη συμπεριφορά, αν ο μάστορας-καταστηματάρχης δεν έχει σωστή συμπεριφορά, καλό θα είναι για μένα να σημειώνεται και αυτό αλλά χωρίς πάλι να γίνεται επίθεση μέσα από αυτά που θα γραφτούν. Πχ μπορείς να πει κάποιος ότι ο τάδε όταν ζήτησα τα πράγματά μου πίσω είχε "αυτή" την αντίδραση. Έτσι βγάζει ένας τρίτος μια πιο σαφή εικόνα για το πως είναι ο συγκεκριμένος σαν επαγγελματίας και αν θα ήθελε να τον προτιμήσει. Δεν είναι ανάγκη να γίνουν χαρακτηρισμοί, του στυλ του βάζω τγία γιατί είναι τγόμπας... tongue  αυτό εννοώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓρηγόρηςΚ2
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΓρηγόρηςΚ2


Άντρας Όνομα: : ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Τόπος : ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Hμερομηνία εγγραφής : 16/04/2012

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΤρι 04 Φεβ 2014, 09:00

Black Eagle έγραψε:


Δεν λέω κάτι διαφορετικό και πολύ σωστά έγραψαν όσοι έγραψαν τι έπαθαν. Αν μαζευτούν οι ψήφοι με τις περιγραφές όπως έκανες και εσύ θα δεις ότι θα υπάρχει μια πιο σαφή εικόνα, αφού αν ένα συνεργείο δεν είναι καλό θα έχει περισσότερες αρνητικές ψήφους και από αυτά που θα γράφονται από τη πλειοψηφία για το συγκεκριμένο θα είναι αρνητικά/θετικά. Όσο για τη συμπεριφορά, αν ο μάστορας-καταστηματάρχης δεν έχει σωστή συμπεριφορά, καλό θα είναι για μένα να σημειώνεται και αυτό αλλά χωρίς πάλι να γίνεται επίθεση μέσα από αυτά που θα γραφτούν. Πχ μπορείς να πει κάποιος ότι ο τάδε όταν ζήτησα τα πράγματά μου πίσω είχε "αυτή" την αντίδραση. Έτσι βγάζει ένας τρίτος μια πιο σαφή εικόνα για το πως είναι ο συγκεκριμένος σαν επαγγελματίας και αν θα ήθελε να τον προτιμήσει. Δεν είναι ανάγκη να γίνουν χαρακτηρισμοί, του στυλ του βάζω τγία γιατί είναι τγόμπας... tongue  αυτό εννοώ.

Εγω  ειμαι ο μονος που δεν εκανε αναλυτικη περιγραφη αν το κανω θα χριαστω 2η και 3 σελιδες και θα βαρεθηται να διαβαζετε.Το εχωπει και ποιο πανω το θεμα ψηφου δεν ισχυει αν δεν πεις για ποιο λογο πηγες και τι σου εφτιαξε . Ο αγγελος με καταλαβε τι λεω και συμφωνω μαζι του οτι η καθε παροχη ειναι διαφορετικη (αυτο που λεω δηλαδη)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FLASKAS
Normal gixxer
Normal gixxer
FLASKAS


Άντρας Τόπος : λεωνιδιο αρκαδιας
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Αγωνιζόμενος : στο Λ.Τ.Τ
Hμερομηνία εγγραφής : 14/10/2013

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΤρι 04 Φεβ 2014, 09:18

πάρτε kawasaki ρεεεεε έτοιμα μηχανάκια ούτε βελτιώσεις ούτε τίποτα  lol! afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.sitarimeli.4ty.gr/
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΤρι 04 Φεβ 2014, 20:34

μπουκης.... -8/10 (40ε σε ενα track day για να βαλει το πισω ΜΟΝΟ λαστιχο και το μεσημερι να το γυρισει αναποδα....ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ)
ψυχογιος...11/10 (με εχει βοηθησει πολυ και οδηγικα και με λαστιχα χωρις να με ξερει και χωρις να εχει κανενα οφελος απο την πρωτη στιγμη που με γνωρισε)

Καπερνεκας....10/10 απο στοκ συντηρηση (απο τις πιο τιμιες αντιπροσωπιες σουζουκι) -10/10 απο βελτιωση (για μια γκαζιερα απο R6 ηθελε να υπολογισει τις εργατοωρες....που να πηγαινα για εκκεντροφορους)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 6 EmptyΤρι 04 Φεβ 2014, 20:46

Kωστα για μενα εισαι λιγο υπερβολικος με το -10 για βελτιωση.Τον εναν απο τους ελαχιστους που ειναι επαγγελματιας και δεν κοιταει να στα αρπαξει και κανει τα παντα by the book,μην τον κατηγορουμε γιαυτο οταν το κανει και για το λογαριασμο.Καταλαβαινεις το υφος που στο λεω πιστευω. file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com