Greek GSX-R forum
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_l10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_c10Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 Παραπονα μαστορια και βελτιωτες

Πήγαινε κάτω 
+36
Vortex
k8 600 kk
AggelosK8
ripper
lakou636
JIMK7
ghost
amorfotos
Painterz
Miou
panikas
Chrisk6
nktr
gat0s
lazaros-p
maikstain
Black Eagle
ZX14
gsxr77
zed660
giannisK6
GIXXERAKIAS
Aristosk8
FLASKAS
bonepeeler
maiandros9
T.R.E
busa respect
kostaskr6
kontos 750
boutser
NIKOS
poulitzer
ΓρηγόρηςΚ2
giannis_suzuki
frozen
40 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 10:00

T.R.E έγραψε:
gat0s έγραψε:
Λαζαρε την πατησες ασχημα.Πραγματικα κριμα
Ο συγκεκριμενος ειπε οτι το μηχανακι που ειχα τρεξει τελευτεα φαρα ειχε 204 αλογα.
ΧΑΧΑαΧΑΧΑΑΧ
Το δικο μου ποσα ειχε δηλαδη? 224???
Κανονας
Μη πιστευετε καθε μαστορα της παπαριες που λεει.
Λευτα να σας παρε θελει.




Ε αφού είχες βάλει το άλλο μοτέρ  lol! 

Ναι ναι lol! lol! lol! 
Οταν τους εστειλα την αδεια(γιατι οι γελοιοι ζητησαν την αδεια τις μηχανης) ελέγαν οτι η κεφαλη ηταν ραγσμενη.
Τωρα ο αλλος την πουλαει και τονιζει οτι δεν ειναι ραγισμενη...
Οτι ναινε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FLASKAS
Normal gixxer
Normal gixxer
FLASKAS


Άντρας Τόπος : λεωνιδιο αρκαδιας
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Αγωνιζόμενος : στο Λ.Τ.Τ
Hμερομηνία εγγραφής : 14/10/2013

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 10:17

ενταξ ευτυχώς σε δικό μου μηχανάκι δεν εχω δει μαλακία (ο μάστορας είναι φίλος μου και τα κάνουμε όλα μαζί)


πρόπερσι όμως είδα και άκουσα το κορυφαίο

πάμε με τον κολιτο μου ενα aprilia mile για αλλαγή λάδια παραφλου υγρά φρένων και συμπλέκτη στην αντιπροσωπία....

όταν το πήραμε στα 100 μέτρα στο πρώτο φανάρι φοναζω στο παιδί που το έχει να σβήσει γιατί τρέχουν λάδια...

το πάμε πίσω του λέμε τι έγινε εδώ ρε μεγάλε και ο τύπος χαλαρά παίρνει το κλειδι σφίγγει την τάπα του καρτερ και μετά αντί να πει ότι συγνώμη έκανα μαλακία μας λέει οτι τα λαδια ήταν απο το σφουγγαράκι τις καρίνας...... mal@kies 

πριν λίγο καιρο αποδείχτηκε οτι δεν ειχε αλλαξει και τιποτα απο τα υγρα  neura 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.sitarimeli.4ty.gr/
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 10:24

να γράψω και εγώ που είμαι στην απέξω και διαβάζω αυτά που γράφονται:

-Το θέμα λοιπόν κατ΄εμέ είναι ποιός είναι αυτός που αγαπά τη δουλειά του.- διότι:
-2ο θέμα ποιός βελτιωτής μηχανικός, που αγαπά τη δουλειά του, έχει τα @@χίδια
να σεβαστεί τον εαυτό του και τον πελάτη και να μην βουτήξει στην κάβλα και στο παντελόνι του πελάτη και να τον ξεπουπουλιάσει τάζοντάς του άλογα με τη σέσουλα και τσιμπώντας του
μέχρι και 9500 χιλιάρικα για να καταλήξει να βγάλει λιγότερα άλογα από την αρχική δυναμομέτρηση και το μοτέρ να σπάσει κιόλας-κόλλιας.
-3ο θέμα: άνθρωποι είμαστε και λάθη γίνονται αν και δεν θα έπρεπε, τέσπα το ξεπερνώ
η αντιμετώπιση του Επαγγελματία στο θέμα καθορίζει και το χαρακτηρισμό του στο γραπτό λόγο "επαγγελματίας" ή επαγγελματίας.

ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΑΤΗ όπως αναγράφετε παραπάνω


spam on: οίκος KentBoobies....????!?!!? που είναι το αγόρι μου...που είναι ο Μπούμπης μου...έλα Μπούμπη μου
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/q71/1470170_10202607694935240_2034983872_n.jpg
spam off

και
4ο θέμα (εδώ σας καραμουζιάζω  prioni  επειδή πονάω με αυτό που περνάτε)
αφού λοιπόν στην Ελλάδα μας παίζουν μόνο τέτοιοι βελτιωτικοί οίκοι της παραμύθας και του δαγκώματος πλην εξαιρέσεων μετρημένων στην μία παλάμη χεριού και ίσως όχι....
γιατί συνεχίζετε και ταλαιπωρείτε το μυαλό σας και μπαίνετε σε αυτή τη διαδικασία
που είναι δεκτή αλλά για άλλα κράτη...?
Δέχομαι την κάβλα της βελτίωσης αν και προσωπικά δεν το έχω κάνει ποτέ και ούτε θα το έκανα ΠΟΤΕ γιατί τα άλογα των 1000ριων είναι τόσα πολλά που δεν μπορείς να τα βάλεις καλά-καλά κάτω ούτε στις πίστες που έχουμε και κατά πόσο στο δρόμο.
Μία καλή χαρτογράφηση, μία καλή εξάτμιση (για να καβλώνουμε κιόλας) και thats all folks !!!  cheers 

Αυτά τα ολίγα και ίσως να το σκεφτείτε και λίγο καλύτερα το θέμα...ίσως....
είπαμε απόψεις είναι αυτές και δεν σημαίνει ότι είναι σωστές εκατέρωθεν

Kαλημέρες    hallo


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nktr στις Πεμ 30 Ιαν 2014, 12:35, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 10:53

nktr έγραψε:

Δέχομαι την κάβλα της βελτίωσης αν και προσωπικά δεν το έχω κάνει ποτέ και ούτε θα το έκανα ΠΟΤΕ γιατί τα άλογα των 1000ριων είναι τόσα πολλά που δεν μπορείς να τα βάλεις καλά-καλά κάτω ούτε στις πίστες που έχουμε και κατά πόσο στο δρόμο.
Μία καλή χαρτογράφηση, μία καλή εξάτμιση (για να καβλώνουμε κιόλας) και thats all folks !!!  cheers 

Αυτά τα ολίγα και ίσως να το σκεφτείτε και λίγο καλύτερα το θέμα...ίσως....
είπαμε απόψεις είναι αυτές και δεν σημαίνει ότι είναι σωστές εκατέρωθεν

Kαλημέρες    hallo 



+1000 αν και εγω βελτιωσα το κ μου, ομως δεν θα το ξαναεκανα με τιποτα. Γιατι η δυναμη του ηταν υπεραρκετη απο πρην και ειχε και την αξιοπιστια της μαμας σουζουκι. Επισεις δεν θα ειχα και το αγχως αν εγινε η δουλεια που πλειρωσα και οχι καποια απατη κλπ κλπ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chrisk6
Normal gixxer
Normal gixxer
Chrisk6


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 276
Αγωνιζόμενος : Σκληρα...
Hμερομηνία εγγραφής : 09/02/2012

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 11:13

Συμφωνω με nktr!!Τιποτα ουτε εξατμισεις ουτε φιλτρο που λεει ο λογος. Με τετοιους δρομους κ χωραφια πιστες πλεον το 1000 κ αρκετ αλλα μοτερακια βγαζουν αλογα αρκετα που να μπορει καποιος να το στιψει!! Ας κοιταξουμε φρενα κ αναρτησεις που για μενα μεγαλυτερη ευχαριστηση θα φερουν!! Προς τι το αγχος αν πετυχε η βελτιωση,ποσα αλογα εβγαλε κλπ κλπ....
Υ.Γ Ακομα θυμαμαι τα χαμηλα με μαμα εξατμισουλα που μπορουσα να ξεκινησω με 6 κ μηδεν στροφες...τωρα με δευτερα κ ψιλοσυμπλεκταρισμα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 12:34

τρομακτικές οι ιστορίες όλων σας και ταυτόχρονα πολύ χρήσιμες για εμάς που τα διαβάζουμε, αλλά εξακολουθειτε να διατηρείτε την ανωνυμία του συνεργείου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panikas
Normal gixxer
Normal gixxer
panikas


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 323
Αγωνιζόμενος : εναντια σε οτι με φοβιζει
Hμερομηνία εγγραφής : 09/05/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 12:50

Συμφωνώ με nktr στο θέμα βελτίωσης
Φρένα και ανάρτηση είναι πιο χρήσιμα και κατά την γνώμη μου
Που καταντήσαμε να θες να κάνεις κάτι που θα σε ευχαριστεί κ να πληρώνεις για να χαλας την ψυχική σου υγεία
Να αναφέρουμε και περιπτώσεις από καλά μαστορια
Από εμπειρίες κάποιων για να βοηθηθούμε ολοι
Και έχω πόσο καιρό που σκέφτομαι το ρύθμισμα mpanana  mpanana 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 12:57

Aristosk8 έγραψε:
τρομακτικές οι ιστορίες όλων σας και ταυτόχρονα πολύ χρήσιμες για εμάς που τα διαβάζουμε, αλλά εξακολουθειτε να διατηρείτε την ανωνυμία του συνεργείου.


To θέμα είναι διασυνεργειακό πλέον δεν αναφέρεται σε ένα συνεργείο συγκεκριμένο

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 13:35

το έχω καταλάβει Νίκο, απλά στο τέλος κάθε ''ιστορίας'' θα μπορούσε να αναφέρεται και το εμπλεκόμενο συνεργείο.

Έτσι τα πράγματα θα είναι ποιο ξεκάθαρα για όλους και ίσως προκύψουν και κάποιες επώνυμες απαντήσεις (έστω και κατόπιν εορτής) μιας και τα παράπονα που αναφέρονται κόστισαν σε μερικούς αρκετά χιλιάρικα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 13:47

Θα μπορούσαν να αναφερθούν ονόματα αλλά πολλοί από αυτούς ήδη έχουν και λογαριασμό εδώ μέσα Αρίστο και διαβάζουν.Αυτό θα ήταν καταστροφικό για το site.Όποιος θέλει μπορεί να ζητάει με πμ τα στοιχεία.

Αν και όλοι έχουμε καταλάβει λίγο πολύ ποιά είναι τα συνεργεία που αναφέρονται κάποιοι και είναι πραγματικά κρίμα γιατί μαζί με εμένα τους είχαν σε υπόληψη..... Crying or Very sad :(
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 13:54

@ bonepeeler μην ντρεπεσαι αγορι μου πες το ονομα του ξεφτυλα ... μολις το πεις θα δεις ποσοι ακομα θα βγουν απο την φωλια τους και θα πουνε τα χαλια του ... ειναι αρκετοι απο εδω μεσα οι καμενοι απο αυτον ... δεν σεβαστηκε τπτ ... ουτε τα παιδια απο αυτον εδω τον χωρο που εκανε την διαφημηση του
ουτε αντμιν ουτε τπτ ....

@ζχ14 θα πεσεις απο τα συννεφα

@λαζαρε τι να πω και για την δικια σου περιπτωση ... σε καλο μαστορα ειχες παει και εσυ ... προσεχε τωρα εκει που σκεφτεσαι  να πας ...


τις περιπτωσεις του γρηγορηκ2 , του πουλιτζερ αλλα και του φροζεν τις ξερω ... ειδικα του φροζεν την εχω μισοζησει ...  πραγματικα απορω  με τα παιδια και την ψυχραιμια τους και την συμπεριφορα τους ...
εγω σιγουρα θα ειχα αντιμετωπισει διαφορετικα το θεμα ...  

μην λεμε μαλακιες τωρα ... και εγω μαγαζι εχω και θεωρω τον εαυτο μου επαγγελματια οταν λοιπον μου ερθει καποιος πελατης και δεν του φτιαξω σωστα τα γυαλια και το ανακαλυψω στο τσεκαρισμα (ναι φυσικα και τα τσεκαρω πριν ενημερωσω οτι ειναι ετοιμα. ανθρωπος ειμαι μπορει να κανω λαθος) οτι ειναι 5 μοιρες λαθος πεταω τον φακο στα σκουπιδια και αγοραζω-κοβω-εφαρμοζω καινουργιο με εξοδα δικα μου και οχι του πελατη μου ...
παντα δινω πισω ο,τι ανταλακτικο εχω αλλαξει ... εσεις τα "χαλασμενα" τα πηρατε ποτε πισω? εγω παντα τα ζηταω απο το συνεργειο που εχω παει ...

εσυ ρε φιλε ροβερτο εισαι μεγαλο θυμα στο εχω ξαναπει πολλες φορες ... δεν γινεται ρε φιλε να φυγεις απο το μαγαζι μου με τα καινουργια σου γυαλια και να μην βλεπεις σωστα . να ερθεις να στα τσεκαρω μετα απο 2 μερες και να σου πω ειναι ελατωματικοι οι φακοι και πληρωσε μου ξανα εστω και 10ε για τους καινουργιους ... πλακα κανουμε τωρα??? ειναι δυνατον ?? ΩΦΕΙΛΩ να τσεκαρω τι παραδινω στον πελατη μου .. ποσο μαλλον οταν μιλαμε για πολλα λεφτα οπως η περιπτωση σου -και των παιδιων ...




γιαννη δεν ειναι ετσι φιλε μου ... εαν εχεις προσεξει οι κανονες το γραφουν ξεκαθαρα . το φορουμ δεν φερει καμια ευθυνη γιατι γραφει καθε μελλος ... στην τελικη αυτοι που εχουν λογαριασμο να μπουνε και να κανουν μια πολιτισμενη κουβεντα με αυτους που εχουν τα προβληματα ... αλλα δεν το κανουν ... απλα εξαφανιζοντε ...
θα τα εγραφα εγω μιας και τα ξερω αλλα εγω δεν τους εχω αφησει ουτε να πιασουν το κλειδι απο το μηχανακι μου αρα δεν μπορω να το κανω ....




και για το τελος σας εχω κρατησει το καλυτερο ....

με το μαμα κ5 μου σας παταω ολους εσας με τα σουπερ ντουπερ εργαλεια σας με τα πολλα πολλα αλογατα .... αφου ετσι και αλλοιως δεν δουλευουν ... lol! ( οκ βγαζω στην απεξω μερικους απο εσας με κατι τερατα sbk προδιαγραφων ... χεχεεχ)

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lazaros-p
Normal gixxer
Normal gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 23/07/2011

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 14:01

gat0s έγραψε:
Λαζαρε την πατησες ασχημα.Πραγματικα κριμα
Ο συγκεκριμενος ειπε οτι το μηχανακι που ειχα τρεξει τελευτεα φαρα ειχε 204 αλογα.
ΧΑΧΑαΧΑΧΑΑΧ
Το δικο μου ποσα ειχε δηλαδη? 224???
Κανονας
Μη πιστευετε καθε μαστορα της παπαριες που λεει.
Λευτα να σας παρει θελει.
Έμαθα ότι κι εκείνος άλλαξε μάστορα και πλέον λέει ότι έχει μεταμορφωθεί το μηχανάκι του. Επίσης αν τον ρωτήσεις για τον μάστορα που μας έκανε και τους δύο μεροκάματο τον βρίζει ανελέητα  Evil or Very Mad 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 14:13

GIXXERAKIAS έγραψε:
Θα μπορούσαν να αναφερθούν ονόματα αλλά πολλοί από αυτούς ήδη έχουν και λογαριασμό εδώ μέσα Αρίστο και διαβάζουν.Αυτό θα ήταν καταστροφικό για το site.

Διαφωνώ κάθετα! Αν τα παράπονα αποκτήσουν ονοματεπωνυμο, ξαφνικά θα κατασταφει το φόρουμ?  scratch 
Δηλαδή όποιος έχει λογαριασμό εδώ μέσα μπορεί να λέει και να κάνει οτι θέλει και τελικά να παραμένει στο απυρόβλητο?? επειδή απλά είναι μέλος?

Όχι ρε Γιάννη. Εδω μιλάμε για χιλιαρικα ρε φίλε... περιουσία ολόκληρη για κάποιους. Όχι μόνο δεν πρέπει να τους προσφέρουμε άσυλο διατηρώντας την ανωνυμία τους αλλά θα πρέπει να τους βγάλουμε και στη φόρα.
Καταρχήν έτσι είναι ποιο τίμιο και για εκείνους. Θα έχουν την ευκαιρία (και τ'@ρχιδια)να απαντήσουν σε τυχόν ψέματα και αναλήθειες.
Αλλιώς το μπουλο! Υπάρχουν κι'αλλου πορτοκαλιές...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 14:21

έτσι όπως το τοποθετείς δεν έχεις άδικο Αρίστο και συνάμα να προστατευθούν τα μέλη από τυχόν νέες περιπέτειες, να ξεσκαρτάρει το υλικό, να μείνουν οι σωστοί και οι υπόλοιποι εάν θέλουν να ακολουθήσουν να βελτιωθούν προς όφελος όλων.
Η ενημέρωση θα πρέπει να είναι αμερόλυπτη και συγχρόνως σωστή απέναντι προς όλους και προς εμάς αλλά και προς τα συνεργεία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 14:27

Aristosk8 έγραψε:
GIXXERAKIAS έγραψε:
Θα μπορούσαν να αναφερθούν ονόματα αλλά πολλοί από αυτούς ήδη έχουν και λογαριασμό εδώ μέσα Αρίστο και διαβάζουν.Αυτό θα ήταν καταστροφικό για το site.

Διαφωνώ κάθετα! Αν τα παράπονα αποκτήσουν ονοματεπωνυμο, ξαφνικά θα κατασταφει το φόρουμ?  scratch 
Δηλαδή όποιος έχει λογαριασμό εδώ μέσα μπορεί να λέει και να κάνει οτι θέλει και τελικά να παραμένει στο απυρόβλητο?? επειδή απλά είναι μέλος?

Όχι ρε Γιάννη. Εδω μιλάμε για χιλιαρικα ρε φίλε... περιουσία ολόκληρη για κάποιους. Όχι μόνο δεν πρέπει να τους προσφέρουμε άσυλο διατηρώντας την ανωνυμία τους αλλά θα πρέπει να τους βγάλουμε και στη φόρα.
Καταρχήν έτσι είναι ποιο τίμιο και για εκείνους. Θα έχουν την ευκαιρία (και τ'@ρχιδια)να απαντήσουν σε τυχόν ψέματα και αναλήθειες.
Αλλιώς το μπουλο! Υπάρχουν κι'αλλου πορτοκαλιές...

Ρε συ Αρίστο,ναι. Ωραία. Λέμε το όνομα και δεχόμαστε μιά ωραία μήνυση σα δώρο.
Τι θα έχω να αποδείξω ρε συ;
Αποδείξεις; Από τι;
Αυτός αμολάει ότι έγραψα στο φόρουμ και με πηδάει.
Σαν καλός μαλάκας γιατί με ενδιαφέρει η φιλική συνεργασία έκανα τα στραβά μάτια σε κάποια πράματα.
Πάντοτε μετρητοίς και αποδείξεις όταν βγάλεις, δώσε μου κι εμένα να έχω. Να για να σε βοηθήσω στις δύσκολες εποχές που ζούμε.
Δηλαδή πάρε κι άλλο κέρδος δώρο για πάρτη σου.
Επίσης είχα αναφέρει στην περίπτωση μου πως με ενδιαφέρουν δύο πράματα ανεξαρτήτου τιμής.
Να γίνεται δουλειά σε φάση "αμερικάνικου" bling bling που καραγουστάρω και πάντοτε σωστά και με πολύ προσοχή.
Όχι να βλέπω παντού tie wraps και να τρίζει το μηχανάκι.
Θέλω το μηχανάκι να παραμένει μουνάρα σε όλες τις συνθήκες.
Είτε λέγεται καθημερινότητα,είτε πίστα, είτε βόλτα εσωτερικό-εξωτερικό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 14:58

Μέρος 2ο

Έχουμε το μηχανάκι έτοιμο.
Παρατηρώ κάτι.
Τρίζει σαν ανάποδο γαμώτο και έχω κραδασμούς. Πάω και μου λένε πως είναι λογικό γιατί τα πλαστικά δε δένουν μεταξύ τους απολύτως σωστά με το βάλε βγάλε.
Οκ λέω. Με τους κραδασμούς τι γίνεται; Μου είπαν θα το κοιτάξουν. Πούτσες μπλε.
Ξέχασα να αναφέρω πως στο μηχανάκι έγινε και δουλειά στο φιλτροκούτι και πως είχανε φτιάξει και κάτι σαν ram air.
Κατά τα λεγόμενα τους πολύ προσεγμένη δουλειά.
Μες στην καύλα ήμουν. Το μηχανάκι θα πηδάει. Όπως ανακάλυψα πρόσφατα με τη βοήθεια του φίλου TRE, ένα αρχίδι έγινε.
Απολύτως τίποτα.
Άλλο ένα παράπονο είναι η υπερβολική κατανάλωση και η μυρωδιά της γκαζίλας που δεν παλευόταν με τίποτα.
Μου είπαν πως είναι λογικό με την αλλαγή της χαρτογράφησης και επειδή οι εξατμίσεις είναι στον κώλο.
Αυτά τα διόρθωσε και πάλι ο TRE. Δε φαντάζεστε για τι γκαζίλα μιλάμε.
Έκανα μερικά χιλιόμετρα και βρώμαγα στο χιλιόμετρο. Όταν έπαιρνα και την κοπέλα μου όση κολώνια και να έβαζε το μόνο που μύριζε ήταν βενζίνη.
Μετά από 3 πλυσίματα των ρουχών στο πλυντήριο έφευγε η μυρωδιά.

Λύσεις δεν έβρισκα τότε για τα προβλήματα μου.
Πάμε πάλι μπάρκο και αυτη τη φορά αφήνω το μηχανάκι σε γνωστό λαστιχά.
Έκανε τα σέρβις κτλ. αλλάξαμε και διάφορα αναλώσιμα και λέω το μηχανάκι να είναι έτοιμο ώστε όταν γυρίσω να φύγω για Ρουμανία απευθείας.
Γυρίζω από το ταξίδι και παίρνω το μηχανάκι.
Όλα ωραία και καλά αρχικά. Μιά μέρα πριν φύγω άρχισα να έχω τραγικούς κραδασμούς. μιλάμε για τραγικούς κραδασμούς.
Τρέχω στο μάστορα που που έβαλε τις PVM. Τι στον πούτσο γίνεται;
Σπασμένη μιά βάση που βρίσκεται κάτω από το μοτέρ. Δεν υπάρχει περίπτωση να βρούμε τώρα.
Τι σκατά να κάνω; Σε λιγότερο από 18 ώρες θα έφευγα για Ρουμανία.
Τρέχω στον μουράτη. μου βρίσκει μιά βάση και μου την δίνει. Προς τιμήν του και για ανεξήγητο λόγο μου την έδωσε τσάμπα.
Πάω σε ένα συνεργείο που βρίσκεται ακριβώς δίπλα και μου την βάζουν. Πάλι τσάμπα.
Ώπα. η τύχη μου αλλάζει. Τι παίζει ρε παιδιά;
Πάω σπίτι για πλύσιμο μηχανής και τι να δω.
Τα καλάμια μπροστά έχουν ξεθωριάσει όπως και ότι κάηκε και το βερνίκι από το μπροστινό φτερό. Ανθρακονημάτινο από suzuki.
Μαζί με αυτά και οι δαγκάνες.
Γαμώ το κέρατο μου. Αρχίδια bling bling καταντήσαμε.
Να μην ξεχάσω να πω πως είδα και το ψαλίδι τίγκα στις γρατσουνιές από τις αλλαγές ελαστικών.
Της καριόλας έχει από γρατσουνιές.
Τέλος πάντων. Πάω ταξιδάκι και επιστρέφω. (Γαμώ ήταν)
Δώρο έφερα λίγο στραβή την μπροστινή ζάντα.
Πόσο κάνει ρε μάστορα; Περίπου 80-100.
150 έδωσα γιατί κατά τα λεγόμενα του ήταν τοπ μάστορας εκείνος και οι υπόλοιποι μαλάκες.
Μπαίνω στρατό.

Τελειώνει ο στρατός και λέω ας πάμε πάλι Ρουμανία μιάς και γάμησε με το μηχανάκι το ταξίδι.
Πάμε για μεγάλο σέρβις. Πόσο κάνει;
Μεταξύ 250 και 400 στο μάστορα που έβαλα τις PVM.
Μαζί με κάτι άλλα μπλιμπλίκια που έβαλα, έγινε και παραγγελία για μανιτάρια καινούργια μπρος, μέση και πίσω μιάς και ta LSL την είχαν ακούσει.
Η παραγγελία έγινε Απρίλη ή Μάιο του 2012.
Μαζί με κάτι μαλακιούλες Rizoma φθάνουμε στην πληρωμή.
Πόσα σου χρωστάω; Περίπου 1500. γιατί ρε μάστορα;
Κάτι ανταλλακτικά που χρειάστηκαν για το σέρβις.
Ωραία ρε μάστορα. Να σου τα δώσω απλά να έχει γίνει καλή δουλειά.
Πάντα τέλεια δουλειά, μη σε απασχολεί τίποτα.
Τα πράματα από R&G ήρθαν;
"Κοίτα, για το ψαλίδι δεν έχουν έρθει, δεν τα έχει ο αντιπρόσωπος. Θα μιλήσω μαζί του αλλιώς θα τα παραγγείλω εγώ από έξω"
Την ανάρτηση μπορούμε να την μαλακώσουμε λίγο;
Τα μπροστινά πάντα λέω. Μου λένε πως είναι στο τέρμα μαλακό και πως θέλει αλλαγή ελατηρίων για να μαλακώσει περισσότερο.
Αρχίδια λέω από μέσα μου αλλά παραήμουν καυλωμένος να φύγω.

Οκ. Βουρ για Ρουμανία πάλι.
Τέλος δεύτερου μέρους γιατί έχω λαϊκή  lol!  και επίστρέφω με το τραγικότερο και επικίνδυνο πιά για την ίδια μου τη ζωή 3ο μέρος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 15:11

δεν πας καλα ρε ροβερτο ... κατι εχεις μπερδεψει . ειμαι σιγουρος ...
απο την στιγμη που λες εδωσα λεφτα στον ταδε και δεν εκοψε αποδειξη και μουπουλησε ελατωματικο
ανταλακτικο εσυ πιστευεις οτι θα σου κανει μηνυση και θα σε πηδηξει κιολας???
χεα0εχα0χεα0εχα0χεα καλο και αυτο ....

ας τολμησει να παει και να πει οτι εχει πουλησει ανταλακτικα αξιας μερικων χιλιαδων ε και δεν εχει κοψει αποδειξεις .... αμα εχει τα κοχονες ας το κανει ...

επισης πουλησε ελατωματικα ανταλακτικα??? που μπορει και να σκοτωνοσουνα ??? κατι εχεις μπερδεψει στο μυαλο σου φιλε μου ... δεν εξηγειτε αλλοιως ....



ο αλλος παει και πουλαει και καλα βελτιωμενους εκεντροφορους απο την αγγλια και τελικα φτιαχνει μονο τον εναν στον μπουμπη ?? τι θα κανει δλδ? μηνυση γιατι ειπε ψεματα στον πελατη και τον εκλεψε και ο πελατης το πηρε χαμπαρι ????


και περνει ενα σκασμο λεφτα απο τον αλλον για να του κανει ολο το μοτερ υοσι και τελικα βγαζει 20 αλογα λιγοτερα απο οτι πριν ???? και μετα φταιει ο 3τος που δεν εκανε καλα το ρυθμισμα στα μειγματα ? ε κανε ενα καινουργιο χαρτι ρε τραχανα ... τι σκατα σε πληρωνω ... τι δικαιολογια ειναι οτι τελειωσε η βενζινη πανω στο δυναμομετρο?δουλεια σου ειναι να φροντισεις να μην τελειωσει ... τι σκατα θα μου δειξει δυναμομετρηση μεχρι τις 10000 σαλ σε ενα μοτερ που ξυπναει και αρχιζει να δουλευει στις 9000 και ανεβαζει μεχρι 14000 ?????

τι λετε τωρα ρε παιδια ... για ξυπνηστε γιατι εσεις τα πληρωσατε και τα χασατε και θα συνεχισετε να τα πληρωνετε ...



δεν ειχα φανταστει ποτε μου οτι μπορω να πουλαω και τους χαλασμενους σκελετους γυαλιων , τους γρατζουνισμενους φακους στα ηλιου και μετα να λεω ααα ειναι ελατωματικοι δωσε μου 30ε να στους αλλαξω .... ευτυχως που υπαρχει το φορουμ και μου ανοιγει τα ματια δλδ .....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Painterz
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Painterz


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 546
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 15:14

εγω πιστεύω οτι αυτοί που τα κάνουν όλα αυτά δεν είναι επαγγελματιες απλά είναι γεράκια και τυχάρπαστοι οι οποιοι ειχαν καυλα για τις μηχανεσ και βγηκαν στο κουρμπετι να κοροιδεψουν κοσμο και να βγάλουν λεφτά ..ρωτήστε να δείτε πόσοι έχουν συγκεκριμένο ''πτυχιο'' για μηχανές και πόσοι έχουν παρακολουθησει σεμινάρια η να έχουν κάνει labs πάνω σε αυτά...ΔΛΔ τεχνογνωσία! πολύ λίγοι!!! και μιλάω πάντα για επαγγελματιες . Δεν χρειάζεται να τους κατονομασουμε δημόσια πλέον αφού μέσα απο την δουλειά τους ακούγετε τι κάνει ο καθένας στην πιάτσα.... και σιγά δλδ και να τους βγάλουμε στη σέντρα εδώ αμα ο αλλος ειναι γερακι θα τα παρει σε αυτον που δεν ρωταει γιατι το μεγαλο προβλημα ολων μασ ειναι οτι δεν ρωταμε πριν το δοκιμασουμε παμε σαν χαπατα και την παταμε.... το λεω γιατι κι εγω την εχω πατησει!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 15:19

Painterz έγραψε:
εγω πιστεύω οτι αυτοί που τα κάνουν όλα αυτά δεν είναι επαγγελματιες απλά είναι γεράκια και τυχάρπαστοι οι οποιοι ειχαν καυλα για τις μηχανεσ και  βγηκαν στο κουρμπετι να κοροιδεψουν κοσμο και να βγάλουν  λεφτά ..ρωτήστε να δείτε πόσοι έχουν συγκεκριμένο ''πτυχιο'' για μηχανές και πόσοι έχουν παρακολουθησει σεμινάρια η να έχουν κάνει labs πάνω σε αυτά...ΔΛΔ τεχνογνωσία! πολύ λίγοι!!! και μιλάω πάντα για επαγγελματιες . Δεν χρειάζεται να τους κατονομασουμε δημόσια πλέον αφού μέσα απο την δουλειά τους ακούγετε τι κάνει ο καθένας στην πιάτσα.... και σιγά δλδ και να τους βγάλουμε στη σέντρα εδώ αμα ο αλλος ειναι γερακι θα τα παρει σε αυτον που δεν ρωταει γιατι το μεγαλο προβλημα ολων μασ ειναι οτι δεν ρωταμε πριν το δοκιμασουμε παμε σαν χαπατα και την παταμε.... το λεω γιατι κι εγω την εχω πατησει!!!!

αφου την εχεις πατησει γιατι δεν λες το ονοματακι αυτου που σε πατησε μωρη κοτα?? φαβασε και εσυ μην σου κανει μηνυση ????

και στο τελος να δεις που ειναι 3 μηχανικοι τα λαμογια και εσεις που δεν το λετε το ονομα περνετε και ολους τους αλλους στον λαιμο σας...

το φορουμ δεν ειναι μονο για να λεμε πηγα στον α και ειναι καλος , ουτε για να κανουν την διαφημηση τους ... ειναι για να ενημερωνονται τα μελη και να ξερουν που να μην πατανε και που να πατανε .....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 15:26

bonepeeler έγραψε:


Ρε συ Αρίστο,ναι. Ωραία. Λέμε το όνομα και δεχόμαστε μιά ωραία μήνυση σα δώρο.
Τι θα έχω να αποδείξω ρε συ;
Αποδείξεις; Από τι;
Αυτός αμολάει ότι έγραψα στο φόρουμ και με πηδάει.
Σαν καλός μαλάκας γιατί με ενδιαφέρει η φιλική συνεργασία έκανα τα στραβά μάτια σε κάποια πράματα.

Ας μην πλατιάσουμε την κουβέντα με νομικά δικαιώματα, συμβουλές και δικηγόρους. Θα χαρώ να ανταλλάξουμε απόψεις από κοντά.
Σέβομαι αλλά δεν κατανοώ τον φόβο σου.
Το είπες και μόνος σου, αλλά στο τόνισε και ο Αλεξ νωρίτερα... θα σου κάνει μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση για πράγματα που σου πούλησε αλλά δεν έκοψε απόδειξη... ίσως ουτε καν για την εργασία του... καλό εε??!!  fafoutis  fafoutis  hallo 
Ελπίζω το θέμα με τα παράπονα να μην αποκτήσει πολλές σελίδες ακόμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 15:31

αριστοοοοο εχω φερει κατι καινουργια γυαλια ρε μλκ ... γαμ@νε ...
θα βλεπεις ολες τις καλες γκομενες γυμνες με αυτα και τις ασχημες δεν θα τις βλεπεις καθολου ....

φθηνα ειναι ....

τωρα εαν δεν τις βλεπεις γυμνες θα ειναι χαλασμενα και θα σου πουλησω αλλα ...
αλλα και παλι να ξερεις μπορει να φτανε τα ματια σου ...

τα γυαλια μου ποτε ......  xaxa 

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 15:37

άργησες φίλος... τα εχω ψωνίσει ήδη! file 

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amorfotos
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Στον κόσμο μου.
Αριθμός μηνυμάτων : 631
Αγωνιζόμενος : Στην εκπαιδευση.
Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 15:38

Miou έγραψε:
αριστοοοοο εχω φερει κατι καινουργια γυαλια ρε μλκ ... γαμ@νε ...
θα βλεπεις ολες τις καλες γκομενες γυμνες με αυτα και τις ασχημες δεν θα τις βλεπεις καθολου ....

φθηνα ειναι ....

τωρα εαν δεν τις βλεπεις γυμνες θα ειναι χαλασμενα και θα σου πουλησω αλλα ...
αλλα και παλι να ξερεις μπορει να φτανε τα ματια σου ...

τα γυαλια μου ποτε ......  xaxa 
Και ποσα θελεις για αλαγη ματιών; Οτι φταιει να το αλαξουμε  geek 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Painterz
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Painterz


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 546
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 15:40

Aristosk8 έγραψε:
άργησες φίλος... τα εχω ψωνίσει ήδη! 


για στειλε λινκ να παραγγειλουμε κι εμεις!!!  lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραπονα μαστορια και βελτιωτες   Παραπονα μαστορια και βελτιωτες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 30 Ιαν 2014, 15:45

Painterz έγραψε:
Aristosk8 έγραψε:
άργησες φίλος... τα εχω ψωνίσει ήδη! 


για στειλε λινκ να παραγγειλουμε κι εμεις!!!  lol! lol!

ααα δεν μπορώ να πω... είναι μέλος του φόρουμ και φοβάμαι να πω τ'ονομά του. geek 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Παραπονα μαστορια και βελτιωτες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com