Greek GSX-R forum
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_l10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_c10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_r10 
JIMK7
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_l10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_c10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_r10 
nasos-v
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_l10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_c10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_r10 
T.R.E
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_l10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_c10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_r10 
k8 600 kk
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_l10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_c10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_r10 
kostaskr6
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_l10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_c10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_l10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_c10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_r10 
Leroy
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_l10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_c10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_r10 
ripper
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_l10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_c10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_l10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_c10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Poll_r10 

 

 ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7

Πήγαινε κάτω 
+39
lKiNG
ninja
magfaria
gsx600Rnikos
alaska
Opeth
sxlogo
panosk8
GIXXERAKIAS
Miou
ENDURASX
louk6
Makaronia
Gixxerm@n
susukakiask7
stoui
gsxrk71000
Schumi
christ-r
frozen
tolispl
landen
poulitzer
maikstain
jimmyjp
GsxrPower
mistiriodis_tsantakias
1ndianos
kompimen
valentinosgsxr
potis
totoulis
nasos-v
JIMK7
kouzinas
teo46
T.R.E
stavroulis
kantalis
43 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Makaronia
Normal gixxer
Normal gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 57
Hμερομηνία εγγραφής : 21/05/2012

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 EmptyΠαρ 01 Ιουν 2012, 09:59

Miou έγραψε:
δλδ ρε φιλε βαση αυτων που λες αν ενα μηχανακι κοψει μεσα στο 2 χρονια της εγγυησης θα το αποζημιωσει πληρως η αντιπροσωπια ....
Καλημερα,
δεν ειπα αυτο,απλα απαντησα στο σκεπτικο του Stoui που ειπε ότι "ο αντιπρόσωπος οφείλει να μπορεί να εγγυηθεί το προϊόν του και την ασφάλεια του πελάτη του".
Το αν θα αποζημιωσει πληρως ενα κομμενο πλαισιο μεσα στην εγγυηση δεν το γνωριζω.Μαλλον εξαρταται κατω απο ποιες συνθηκες κοπηκε?

Miou έγραψε:
επισης κανενα δεν εχει προβλημα στον λαιμο ( εκει που ειναι τα ρουλεμαν )
πιο χαμηλα στις κολλησεις ειναι το προβλημα....
Οταν ασκουνται δυναμεις που μπορουν να καταστρεψουν τα ρουλεμαν στον λαιμο,δεν μεταφερονται και στο υπολοιπο πλαισιο?συνεπως και στις κολλησεις που πιθανον να ειναι ελλατωματικες ?
Δεν ειμαι και ειδικος,απλα εκφραζω την προσωπικη μου αποψη,μπορει να γραφω και λ@λ@κιες οποτε σταματαω εδω. Smile
Κ6 εχω και εγω και το εχω λυωσει στις σουζες και διαφορες καγκουριες... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 EmptyΠαρ 01 Ιουν 2012, 10:38

Makaronia έγραψε:

Οταν αγοραζεις την μοτοσυκλετα εχεις και εγγυηση για 2 ετη,αρα ακυρωνεται εν μερη το σκεπτικο σου.

Επαναλαμβάνω, στο μοτέρ-ηλεκτρικά μπορεί, αλλά σε ένα εξάρτημα όπως το πλαίσιο δεν περιμένεις ότι θα αλλοιωθεί σε 2 χρόνια από μόνο του έτσι? Αλλιώς κανείς δεν θα αγόραζε! Άρα να τα βράσω τα 2 χρόνια εγγύηση για το πλαίσιο έτσι! Εδώ μιλάμε για ΠΙΘΑΝΟ πρόβλημα εργοστασίου οπότε και θεωρώ ότι το εργοστάσιο, οπότε και ο αντιπρόσωπος, θα πρέπει να μπορούν να εγγυηθούν ότι το προϊόν τους δεν είχε πρόβλημα εξαρχής (όπως και με ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ αγοράζει κανείς!). Τώρα αν υπάρχει τρόπος ή όχι εμένα σαν πελάτη ποσώς με ενδιαφέρει. Και στο κάτω κάτω άμα χοντρίνει το πράγμα και επειδή μιλάμε για ανθρώπινες ζωές καλή είναι και μια επίσκεψη σε δικηγόρο για νομική συμβουλή. Μην ξεχνάτε ότι σαν αγοραστές έχουμε πολλά δικαιώματα πολλά εκ των οποίων δεν τα ξέρουμε καν!

Makaronia έγραψε:

Δηλαδη πραγματικα πιστευεις οτι οι σουζες και τα εντο ΔΕΝ επιβαρυνουν το πλαισιο?

Κανονικά ένα υγιές πλαίσιο πρέπει να το επιβαρύνουν προσωρινά και με ΜΗ καταστρεπτικό τρόπο. Αν σιγά σιγά προκαλούν ρωγμές και το κόβουν τότε ΝΑΙ έχει πρόβλημα το πλαίσιο, πως να το κάνουμε δηλαδή!

Τέλοσπαντων, σταματώ και εγώ εδώ. Ο καθένας ας κάνει ότι νομίζει. Και στο κάτω κάτω Νίκο αν ανησυχείς πούλα το να ησυχάσεις, εγώ προσωπικά πάντως δεν το πουλώ! file



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 EmptyΠαρ 01 Ιουν 2012, 10:54

χρηστο το αλουμινιο ειναι ενα υλικο που ας πουμε κατακραταει τις δυναμεις που δεχεται και με την παροδο των χρονων "κουραζετε" ... οσο πιο πολυ το επιβαρυνεις δλδ τοσο πιο γρηγορα θα "χαλασει" ( οχι τοσο πολυ και τοσο ευκολα οσο το μαγνησιο)
βεβαια στα πλαισια που κατασκευαζοντε εχουν λαβει υποψιν τους ολα αυτα ( υποτιθετε)
θυμαμαι που ηταν το μεγαλο στοιχημα που ειχε βαλει η χοντα οταν πρωτοεφτιαξε τα cr με το αλουμινενιο πλαισιο....εαν θα χαλαει-κοβετε -διαλυετε γρηγορα
μιας και οι καταπονησεις στο μοτοκρος ειναι πολυ μεγαλες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 EmptyΠαρ 01 Ιουν 2012, 11:02

Miou έγραψε:
χρηστο το αλουμινιο ειναι ενα υλικο που ας πουμε κατακραταει τις δυναμεις που δεχεται και με την παροδο των χρονων "κουραζετε" ... οσο πιο πολυ το επιβαρυνεις δλδ τοσο πιο γρηγορα θα "χαλασει" ( οχι τοσο πολυ και τοσο ευκολα οσο το μαγνησιο)
βεβαια στα πλαισια που κατασκευαζοντε εχουν λαβει υποψιν τους ολα αυτα ( υποτιθετε)
θυμαμαι που ηταν το μεγαλο στοιχημα που ειχε βαλει η χοντα οταν πρωτοεφτιαξε τα cr με το αλουμινενιο πλαισιο....εαν θα χαλαει-κοβετε -διαλυετε γρηγορα
μιας και οι καταπονησεις στο μοτοκρος ειναι πολυ μεγαλες....

Σίγουρα Αλέξανδρε αλλά όπως είπες και μόνος σου δεν θα περίμενε κανείς σε ατρακάριστο πλαίσιο να παρουσιαστεί σημαντική "κούραση" όπως ανέφερες ώστε να κοπεί. Μην με παρεξηγείσετε, δεν θεωρώ ότι η suzuki έκανε μη ανατρέψιμο λάθος ή ότι είναι χάλια εταιρία, αντιθέτως, αλλά από την άλλη είμαι καθαρά υπέρ του αγοραστή και των δικαιωμάτων του, όπως όλοι μας φαντάζομαι! Και επειδή ξέρω ότι στις χώρες μας συχνά οι αντιπρόσωποι κάνουν την πάπια, ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ*, όταν ακούω περιπτώσεις σαν του Νίκου μπριζόνομαι πολύ και πάω και διεκδικώ το δίκαιο μου ο ίδιος, έτσι απλά για να μην μας θεωρούν ΖΩΑ μόλις πληρωθούν και μετά! Αυτά kapelo


*την ανάκληση του ανορθωτή στα 600άρια την "προσπεράσανε" ssss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sxlogo
Full gixxer
Full gixxer
sxlogo


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Κρήτη
Αριθμός μηνυμάτων : 982
Αγωνιζόμενος : 3B Racing team(Bikes,Beer,Bed)
Hμερομηνία εγγραφής : 26/09/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 EmptyΠαρ 01 Ιουν 2012, 17:59

Αυτο που θα πω μονο ειναι οτι σε ενα κρατος με @ρχιδια εαν κοβωτανε το πλαισιο σε ενα μηχανακι, ο ιδιοκτητης του θα ειχε εξασφαλισει οικονομικα και τα εγγονια του.Αλλα εμεις καθομαστε και μετραμε.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 EmptyΠαρ 01 Ιουν 2012, 18:14

γιατι το λες αυτο ρε δημητρη??? νομιζεις οτι μονο στην αλλαδα εχει πουλησει το gsxr ????

σε πληροφωρω οτι εχει πουλησει πολλα κομματια και σε αλλες χωρες με μικρα @@ ή ακομα και με μεγαλα (πχ αμερικη)....
και σε αυτες εχουν υπαρξει περιπτωσεις κοψιματος και ετσι αναγκαστικε η εταιρεια να κανει την ανακληση.... ( σιγα μην γινοταν αν εκαβαν μονο τα ελληνικα μοντελα...)

αλλα ακομα και στην αμερικη που κλανεις και σου κανω μυνηση και κονομαω τα κερατα μου δεν εχω ακουσει οτι καποιος παθον αποζημιωθηκε με τοσα πολλα λεφτα που εξασφαλισε το μελλον του (ποσο μαλλον των απογονων του )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sxlogo
Full gixxer
Full gixxer
sxlogo


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Κρήτη
Αριθμός μηνυμάτων : 982
Αγωνιζόμενος : 3B Racing team(Bikes,Beer,Bed)
Hμερομηνία εγγραφής : 26/09/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 EmptyΠαρ 01 Ιουν 2012, 21:20

Υπερβαλοντας το ειπα.Το gixxer δεν το αλλαζω με τιποτα,και αυτοκινητο suzuki εχω,και ειμαι απο τους πρωτους που λεει οτι "οτι προσεχεις σε προσεχει'.Απλα το θεωρω σιγουρα,τουλαχιστον τραγικο να μιλαμε οτι μια μηχανη της ταξεως ,κοβει σκελετο-εστω οχι στα καλα καθουμενα-και καθομαστε και το συζηταμε.Τη στιγμη που ειναι οι ταχυτητες τετοιες δεν επρεπε να συμβαινει ουτε μια στο εκατομυριο.Μη τρελλαθουμε δεν ειναι ενα χαλασμενο φλας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 EmptyΠαρ 01 Ιουν 2012, 21:57

εγω πιστευω οτι στα καλα καθουμενα δεν κοβετε τιποτα...τωρα "το πηγαινα βολτα χαλαρα και κοπηκε στην μεση"δεν το πιστευω με την καμια,οχι μονο για την σουζουκι αλλα για ολες τις μαρκες.

ολα αυτα τα μηχανακια εχουν ιστορικο οχι με απλες πτωσεις αλλα με στουκες.

του αδερφου μου το γιχχερ, το 750κ6 που ειχε, στραβωσε πιρουνια μετα απο στουκα και το πλαισιο δεν εκανε κιχ, μην ακουω τωρα οτι ετσι ξαφνικα κοπηκε στην μεση ελεος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 EmptyΠαρ 01 Ιουν 2012, 23:08

teo46 έγραψε:
εγω πιστευω οτι στα καλα καθουμενα δεν κοβετε τιποτα...τωρα "το πηγαινα βολτα χαλαρα και κοπηκε στην μεση"δεν το πιστευω με την καμια,οχι μονο για την σουζουκι αλλα για ολες τις μαρκες.

ολα αυτα τα μηχανακια εχουν ιστορικο οχι με απλες πτωσεις αλλα με στουκες.

του αδερφου μου το γιχχερ, το 750κ6 που ειχε, στραβωσε πιρουνια μετα απο στουκα και το πλαισιο δεν εκανε κιχ, μην ακουω τωρα οτι ετσι ξαφνικα κοπηκε στην μεση ελεος.


ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 1719136172 ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 1719136172
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ENDURASX
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ENDURASX


Άντρας Όνομα: : Παντελης
Τόπος : Περιστερι
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : θα θελα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 05/01/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 EmptyΣαβ 02 Ιουν 2012, 02:51

Ακομα δεν εχει κλειδωθει.? Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alaska
Normal gixxer
Normal gixxer
alaska


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Thessaloniki
Ηλικία : 24
Αριθμός μηνυμάτων : 134
Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 EmptyΣαβ 02 Ιουν 2012, 04:01

ENDURASX έγραψε:
Ακομα δεν εχει κλειδωθει.? Evil or Very Mad

+1 +1 +1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sxlogo
Full gixxer
Full gixxer
sxlogo


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Κρήτη
Αριθμός μηνυμάτων : 982
Αγωνιζόμενος : 3B Racing team(Bikes,Beer,Bed)
Hμερομηνία εγγραφής : 26/09/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 EmptyΣαβ 02 Ιουν 2012, 09:44

alaska έγραψε:
ENDURASX έγραψε:
Ακομα δεν εχει κλειδωθει.? Evil or Very Mad

+1 +1 +1


+1 +1 +1 +1 +1 +1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Albatros
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : ΝΙΚΟΣ
Τόπος : KRHTH
Αριθμός μηνυμάτων : 2
Hμερομηνία εγγραφής : 11/09/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 EmptyΠεμ 05 Απρ 2018, 10:07

Το δικαστήριο για το GSXR 600 που είδατε ολοκληρώθηκε μετά από 9 χρόνια(!!!!!).
Το κέρδισα γιατί αποδείχθηκαν τα πάντα. Λίγα ίσως τα προβληματικά πλαίσια, λίγοι και οι τυχεροί. Προσέχετε και κάντε τις ενισχύσεις και χωρίς να είναι στη λίστα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Volde27
Jr.gixxer
Volde27


Άντρας Όνομα: : volde
Τόπος : Παλλήνη
Αριθμός μηνυμάτων : 45
Αγωνιζόμενος : Some day
Hμερομηνία εγγραφής : 27/11/2017

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 5 EmptyΠεμ 05 Απρ 2018, 22:35

Οχι και μονο τα K7 και τα suzuki.
Εαν κανεις σουζιτσες φιλε και πεσεις με το πλαι δεν φταιει το πλαισιο.
Εαν στουκαρεις, παλι δεν φταει το πλαισο.
(αναφερομαι σε ολους που εγραψαν οτι εχουν τα Gsxr θεμα με πλαισιο)

Δειτε το R1
https://www.youtube.com/watch?v=7nG9DewI9PI

Αυτο δηλαδη εαν εχει παρει το σασι θα ειναι περιεργο? Αλοιφη το εκανε
https://www.youtube.com/watch?v=7RRhmMZYkuc
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
 Παρόμοια θέματα
-
» Πλαισιο
» Νέο πλαίσιο για Suzuki
» πλαισιο κ8 ερωτηση

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com